W naszej ofercie znajdziecie Państwo aparaty słuchowe zauszne i wewnątrzuszne, analogowe i cyfrowe. Posiadamy aparaty słuchowe różnych firm świata. Nasza oferta jest zróżnicowana pod względem ceny, mocy, rozmiarów aparatów słuchowych, możliwości i dostępnych funkcji co pozwoli każdemu znaleźć odpowiedni dla siebie aparat słuchowy.
    Aparaty analogowe poprawią Państwa słuch i są bardzo proste w obsłudze. Zapewniają harmonijny dźwięk, a także optymalny dobór brzmienia mowy.
    Aparaty cyfrowe to aparaty, w których dokonuje się cyfrowa obróbka dźwięku. Wyposażone w procesory sygnałowe. Oferują one coraz to większe możliwości obróbki i kształtowania sygnału akustycznego. Cyfrowy chip w słuchowych aparatach cyfrowych oddziela i wzmacnia ciche dźwięki oraz kontroluje poziom głośniejszych dźwięków tak, aby mowa była wyraźniejsza i naturalna. Coraz częściej są one także wyposażone w  układ mikrofonów kierunkowych oraz układ antysprężeniowy. Posiadają zaawansowaną technikę przetwarzania sygnałów akustycznych, która zmienia się w zależności od rodzaju sygnału.
Zalety cyfrowych aparatów słuchowych:
-    rozumienie mowy w hałaśliwym otoczeniu i naturalny odbiór własnego głosu
-    czyste komfortowe wzmocnienie dźwięku i mały pobór prądu
-    idealne komputerowe dopasowanie aparatu do indywidualnych potrzeb pacjenta
-    wzmocnienie dźwięków cichych jednocześnie kontrolując dźwięki głośne
Wszystkie aparaty słuchowe refundowane są przez Narodowy Fundusz Zdrowia.kontakt.
tel. (0-25)682-21-89
Garwolin, ul. Jana Pawła II,5

placówka czynna.
poniedziałek - piątek w godz. 900 - 1700


Zaopatrzenie w aparaty słuchowe w ramach umowy z: